Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CHEAT ENGINÉVAL (1.6) tal...

CHEAT ENGINÉVAL (1.6) tal DARKORBIT-BA HOGY LEHET urudiumot hackelni?

Figyelt kérdés
nem kérek olyanokat hogy minek csalsz nem kérem azt sem hogy küldjem el a BIGXXX 1 telefonszámra
2012. febr. 9. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos pontosan nem tudom, hogy kell, de azt tudom hogy semmit nem érsz el vele. Beállítasz másik értéket, frissíted az oldalt és ugyan annyi marad mint volt...
2012. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hány"urudiumod" van, azt a szerver tárolja. Ha ezt átírod, csak a gépeden írtad át a szerveren nem. Ahogy előttem is írták, ha frissíted az oldalt, vissza áll az eredetire.
2012. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, mivel a szerveren adatbázisban tárolja az adatokat, nem fog menni a hack. A Cheat Engine-nel inkább offline működő programokat tudsz hackelni.


Amelynél szerver oldalon tárolódnak az adatok nem fog működni, mert x időközönként frissülnek onnan az adatok.

2012. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget
2012. febr. 10. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!