Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki néha magától...

Miért kapcsol ki néha magától a gépem?

Figyelt kérdés
Egyszercsak fogja magát,kattan egyet és újraindul... Függetlenül attól, épp mit csináltam rajta.

2012. febr. 7. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd a hőmérsékletet Speccy-vel.
2012. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Táphiba is lehet.Na meg alaplap is.
2012. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meglazult tápkábel is okozhatja.
2012. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Golf24 válasza:
Ugyan ez a problémám nekem is, Mondjuk én már kiderítettem mi okozza! Én nekem a táp a problémám. Lehet kevés,vagy rossz minőségű(Codegen táppal előfordul).Persze nem tudom neked milyen van de én már 2x jártam így a Codegen-el!
2012. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Túlmelegedés, rossz táp, vagy haldokló ventillátor okozza. Utóbbi inkább kikapcsolást, sem mint újraindulást. Esetleg még hibás RAM is lehet, de akkor más bajod is lenne.


Az első számú gyanúsított a táp.

2012. febr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első lépés: rendszerhiba utáni újraindítás kikapcsolása (spec. rendszerbeállítások), hogy lásd a kékhalált. Ott rájöhetsz, mi a hiba.

Amúgy táp, alaplap, wincseszter, ram hiba lehet.

Javaslom szólj valakinek, aki ért hozzá és megnézi neked.

2012. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. febr. 8. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!