Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apám heccből szülői felügyelet...

Apám heccből szülői felügyeletett rakott a gépembre mondva h "minek a gép" . Valaki nemtudna segiteni nekem?

Figyelt kérdés
Hogy kell feltörni vagy módosítani? vagy hogy törjem a másik fiók jelszavát program ?valaki help me!

2012. febr. 6. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
tőlünk várod h mondjuk meg apád jelszavát? hát baszod. a te apád:D neked kell ismerned.:D
2012. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jólvan informatikus!! :D de valami jelszófeltörő progit azért mondhatnátok !!
2012. febr. 6. 18:51
 3/10 anonim ***** válasza:
akár hiszed akár nem ilyen nincs. mit vársz? elindítod a programot és kiírja a jelszavát? ha ez ilyen könnyű lenne...
2012. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de talán tudok segíteni!:DDD
2012. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legalább tudod a program nevét?
2012. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 2xSü ***** válasza:
Esetleg érdemes elgondolkodni, hogy miért folyamodott apád ilyen eszközökhöz. Lehet jó oka volt rá…
2012. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azert kepzeld mert van amit neten tanulok es apam szerint csak chetelek de nemigyvan....
2012. febr. 6. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Milyen programot használt?

Az egész gépet letiltotta vagy csak a netet?

Melyik böngészőt tiltotta le?


Egyenlőre:

Ha be tudsz lépni a gépebe akkor töröld a progit, majd ragd fel újra és írj be egy új jelszót (kölcsön kenyér visszajár).

Ha be tudsz lépni a gépbe akkor próbálj másik böngészőt használni.

Van egy nagyon egyszerű gépfeltörési módszer amit szinte senki sem ismer (furcsamód :O)

Van egy linux CD, ami bármikor bebootol (titkosított, vírusos, szinte meghalt). Be tudsz lépni a gépbe és (grafikus linux alatt) ugyanúgy tudsz dolgozni mint eddig. Nem emlékszem pontosan melyik linux CD az de pl a Sulix-xal korlátok között de dolgozhatsz (nekem valamiért nem engedett másolni fájlokat)

2012. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Figyel a windowsnak van egy szuloi felugyelet amit be lehet allitani tudok gepezni netezni stb... De lekorlatozta h csak este 8ig tudjak gepeni es emelett csak altalanos jogu felhasz vagyok.... Eddig ugy csinaltam h a bioszba atirtam az idot ..azt kesobb apam lejelszavaza ezutan azt csinaltam h kivettem a biost majd visszatettem...ez eddig jo meg minden de ezt orankent megcsinalni azt szar dolog ezt akarim azt h kel egy kodmegfejto program es atlepek apamhoz es visszalitok mindent.
2012. febr. 7. 13:07
 10/10 zsombor1969 válasza:

Kicsit OFF: Pl. a családban a jelszó a gyengeségünk (nem mondom meg hogy mi az "algoritmus", érthető okokból) 2 éve tudom a jelszót, harmadjára találtam el. Ediig nem vették észre. (vagy csak nem akarják, van egy olyan NAGYON erős gyanúm, mivel nem vírusozom össze a gépet :) )

Lehet hogy nálad is működik :D pl. cirmikutya (ilyesmi, vagy) <név><szám> (hajnalka1944)

2014. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!