Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Igxprd32. dll hiba, kékhalál...

Igxprd32. dll hiba, kékhalál játéknál. Hogyan orvosolható?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már korábban volt egy kékhalállal kapcsolatos kérdésem, de mivel nem tudom felhozni, ezért nyitottam egy újat, kérlek nézzétek el nekem. Lényeg, hogy ezt írja hibának: igxprd32.dll Mármint, hogy ezzel van a gebasz, összeakad vmivel vagy nem tudom. Letöltöttem egy régebbi verziót, ebből a dll-ből, de még mindig előjön a kékhalál. mi lehet a probléma? Hogyan tudnám, s mivel orvosolni? Ja, s a lényeg, hogy windows XP alatt, játék közben, random jön elő a blue death, s nem tudom mitől lehet. Windows 7 és windows vista alatt nincs ilyen gond, csak XP-nél, viszont játszani rendesen csak XP alatt tudok. RAM: 2 giga, videokari: integrált Intel 965-ös, 256 megás. Proci: 1.8ghz-es, intel centrino, dualcore. Gondoltam a videokártya túlmelegedésére, de nem hinném, mert akkor vista és win 7 alatt még jobban előjönne a fagyás, vagy a kékhalál... Nem tudom mi lehet a probléma. Valaki légyszi segítsen, mert a google nem tette -.- Gugliztam, de nem találtam megoldást. Köszönöm előre is!
2009. jún. 1. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön memóriamodul(oka)t ismerőstől, vagy bárhogyan, rakd be, próbáld ki. Szerintem 50%, hogy azzal van a baj.
2009. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!