Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meghaladta a profilhelyét! Mi...

Meghaladta a profilhelyét! Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Nem rég óta ezt írja ki nekem a windows és nem tudom miért. A házirendben átállítottam pár dolgot, de olyat elvileg nem ami ezt okozhatta volna.. Elég idegesítő, mert ha nem lennék rendszergazda, nem tudnék kilépni.

PC-m: Win7 64bit. Előre is köszönöm a segítséget.

[link]



2012. febr. 3. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Futtasd le ezt a programot alapbeállításokon hagyva: [link]
2012. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de szerintem ez nem segítene. Gyakran használom a programot, igaz nem alap beállításokkal.

Egyébként már megoldottam a problémát registryben, ami hatására összeomlott a rendszerem, de megjavítottam.:D

Azért még nagyon várom a megoldásokat, mert szörnyűenk tartom, hogy egy ilyet nem lehet kilőni egy windows beállítással..

2012. febr. 3. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt én inkább xp-nek nézem....
2012. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Attól még Win7.:D Csak a kép nem az enyém, de nekem is ugyan azt írta ki.
2012. febr. 4. 14:56
 5/5 A kérdező kommentje:

Még mindig várnék segítséget, mert a rendszergazdai fiókomban eltűnt, de az általános jogú fiókban megmaradt.

Köszönöm!:)

2012. szept. 3. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!