Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egy szöveget...

Hogy tudnék egy szöveget szívecske alakban írni gépen?

Figyelt kérdés
Tehát hogy egy szívecske alakját formázza meg.
2012. febr. 3. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem ilyen egyszerű. Ahhoz hogy egy szabályos formája legyen egy szövegnek, ahhoz meghatározott betűmennyiség kell. pl.: ez csak úgy lesz piramis, ha mindig 2vel több O betűt írok:

O

OOO

OOOOO

OOOOOOO

2012. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nah, ez nem rajtam múlt, én piramist csináltam...mind1, remélem azért értetted :)
2012. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem így gondoltam, de köszönöm. :) Arra gondoltam, hogy egy kitöltetlen szívecske, tehát fentről kanyarodva elindul a szöveg, a csúcsnál megfordul és visszakanyarodik. Tehát csak a szívecske körvonalára szeretnék írni egybefolyóan. :)
2012. febr. 3. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
jaaaaaa...így mostmár értem, ötletnek nem rossz :) tényleg tetszik az ötlet, de ilyen programról még életemben nem hallottam. Ha találsz, feltétlen tedd ki ide a nevét kérlek.
2012. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én sem jöttem még rá, mivel lehetne. Rémlik, mintha a 2003-as Worben a WordArtot lehetett volna szívecskés formára is állítani, de 2010-es Word van a gépemen, ezzel meg csak sima, egyenes szöveg van.

Fontos lenne, mert tetováláshoz kéne, szabad kézzel van skiccem, de a szép betűket nem tudom megrajzolni. :(

2012. febr. 3. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!