Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hamachit, hogyan kell használn...

Hamachit, hogyan kell használni pontosan?

Figyelt kérdés
már nagyon régen használtam és akkor is csak használóként léptem be, de most én szeretném megcsinálni, elég csak annyi h felteszem és csinálok egy hálózatot, aztán oda már a többiek is be tudnak jelentkezni? rákeresnek a hálózatomra beírják a jelszót és működik is??
2012. febr. 2. 22:34
 1/6 anonim válasza:

Mi a kérdésed? A LogMeIn-nál létre kell hozni egy felhasználót - magán célra ingyenes.

Ott a hálózat menüpontban akár az aktuális klienst hozzáadhatod - ez feltelepíti a Hamachit.

Mint adminisztrátor kezelheted a hálózatod. Jogosultságot akár külön engélyezendővé is teheted, ... stb.

Mivel magyar nyelvű az egész kezelő felület, szerintem hamar rájössz mit kell csinálnod.

2012. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha már feltelepítetted a Hamachit akkor tulajdonképpen csak annyi a feladatod hogy létrehozol egy új hálózatot (név, jelszó), ha ez megvan akkor megadod a nevet és jelszavat azoknak akiket meg akarsz hívni ide, aztán ők belépnek és elméletileg megy is. Ha például age of empires 2-t akarsz játszani így hamachin keresztül, akkor ott ugye az "Internet TCP/IP ... "-t kell választanod, és ez kérni fogja a hamachi-s IP címedet ami megtalálható a hamachi-s neved mellett. Más játékoknál lehet h nem is kér IP-t, hanem LAN-nál egyből látja a létrehozott játékot. Na meg persze engedélyezni kell hogy a windows "kiengedje" a játékot a netre.
2012. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mi mondjuk épp az Ut 2004 el akarunk játszani, feltettük a hamachit de nem megy...először láttuk eegymást ment is játszottunk jó volt minden, de most meg nem látjuk egymást, nem értem mi lehet a baj??
2012. febr. 4. 20:44
 4/6 anonim válasza:

Mindkét gépen meg kell nyitni a Hamachit, és leellenőrizni, melyik nem kapcsolódik, és ha igen, van-e a másik gép a listáján, és van-e zöld pötty előtte, hogy látja a másikat.

Ha ez nincs, be kell menni a webes kezelő felületre (mindkét gépen legyen bekapcsolva), és megnézni melyik gép nem kapcsolódik. Annál kell megnézni a beállításokat.

2012. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

végülis sikerült megoldani köszönöm!

de most az a probléma adódott h beléptem lanba...és összevissza ugrál a karakter, késve lő nem tudom normálisan irányítani ha nem nyomok semmit akkor is jobbra balra ugrál mozog...mit tudok ezzel csinálni?

2012. febr. 5. 10:34
 6/6 anonim válasza:

Próbáld a ping-időt javítani!

Régen én használtam egy cFosSpeed nevű programot, abban volt egy ping-idő javítási opció.

A Net-en keress rá: "ping csökkentése". Jó találatokat láttam.

2012. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!