Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen internetet rendeljek?...

Milyen internetet rendeljek? Nem vagyok nagyon otthon a témában.

Figyelt kérdés

Igazából a legolcsóbb megoldást keresem, így a mobil netet nézegettem.Ez tetszik:

[link]


A net leginkább böngészésre(receptek,gyakori kérdések,hírek, stb)kéne, levelezésre, néha nézünk filmet rajta meg skype-ra.

Ezzel a díjcsomaggal jól járnánk?


2012. febr. 2. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat semmiképp, ahol ilyen hosszú hűségidő van. Két év alatt bármi történhet. Mi is vettünk mobilnetet ugyanígy két év hűségidővel, de kb. 6 hónapig használtuk csak. Most meg fizethetjük...
2012. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

huh, valamit félrenéztem, azt hittem csak 1 év a hűségidő...de 2 év tényleg sok:/


és nem tudok valamit ajánlani, ami jó és olcsó?UPC-nek nincs ilyen?

2012. febr. 2. 09:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem fontos a "hordozhatóság", akkor ne mobilnetet vegyél!

Általában olcsóbb és korlátlan a "vezetékes" net.

Van erre bármiféle alternatíva nálatok?

2012. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 nrrolli ***** válasza:

szia

1 jó tanács mobil netet ne !!!

kivéve ha sokat utazol és a munkádhoz elengedhetetlen.


ha otthonra kell akkor adsl vagy sima dsl

:)

2012. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Panelban lakunk, csak t-mobile net van, meg valami helyi, ami drága és egy csomót kell fizetni, hogy bekössék.

Úgy tudom, ha más szolgáltatót szeretnénk, akkor pluszba kéne fizetni, hogy behozzák a házba, ami már csak azért sem érné meg, mert csak albérlet, parabolára meg ilyenekre nem költenénk, ha nem muszáj...de ha van valami marha jó ajánlat, akkor meggondolnánk....

A t-home-nál meg a legolcsóbb net mellé is kell rendelni TV-t vagy telefont, hogy olcsó legyen, mondjuk akkor meg ott tartunk árban, mintha nem írnánk alá hűségidőt...


A lényeg, hogy 5ezer alatt szeretnénk kijönni a nettel, de nem nagyon találtam olyan szolgáltatót, ahol ez lehetséges,ezért kezdtem el nézni a mobil netet.

2012. febr. 2. 12:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha filmet néztek rajta, meg youtube-oztok, nem is kell sokat, könnyen túllépitek az adatforgalmi limitet.
2012. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nrrolli ***** válasza:

:)

gts hungary

2012. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi,várom még sz ötleteket...
2012. febr. 2. 21:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de milyen ötletet vársz még? :-)))


Az én "ötletem":


1. Nézd meg, hogy milyen kábeles netezési lehetőségek vannak lakásotokban

2. Válaszd a legolcsóbbat.

3. Beköt, örül.

2012. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

kössz:)


"beköt,örül" ez jó:)

2012. febr. 6. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!