Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » The sims 3-al kapcsolatban! (? )

The sims 3-al kapcsolatban! (? )

Figyelt kérdés
sziasztok. szóval letöltötten torrentel a sims 3 alapjátékot, crack-et bemásoltam, ment is. töltöttem le még kiegészítőket hozzá. a pets volt az utolsó, szóval most annak a cd-jét kéri. bemásoltam szintén a crack-et, de semmi...mit csináljak? a crack-el van a baj most máshova kéne másolnom?
2012. jan. 29. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a használati útmutatót. Nem véletlenül rakják az nfo fájlokat a crackek mellé.
2012. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felülírtad a crack-el az alapjáték mappájában az exe-t? Olyan verziójú a crack mint a kiegészítő?
2012. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igenigen..és a cracket a játékkal együtt szedtem le, szóval gondolom:$ de próbáltam azóta másikat is letölteni
2012. jan. 29. 23:17
 4/6 anonim válasza:
p petra
2012. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a játékot frissítetted akkor másik verziószámú crack kell hozzá. Nem mindegy milyen. Meg kell nézni a számát és olyat keresni.
2012. jan. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és akkor a pets crack-jét is az alapjáték mappájába kell bemásolni, nem a pets-ébe?
2012. jan. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!