Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Ill. milyen fájl...

Ez mi lehet? Ill. milyen fájl lehet?

Figyelt kérdés

C:\Documents and Settings\Peter\Local Settings\Temp\install_flashplayer10x32_mssa_aih.exe » ZIP » images/bgButtonFinished.png - hiba - a fájlt jelszó védi



ennyiből rá lehet jönni, hogy ez micsoda? bármilyen infó fontos lenne róla, köszi! ez egy számítógép ellenőrzés után került naplózásra, onnan másoltam ki..(megnyitni nem tudom)


2012. jan. 26. 13:52
 1/6 tamasoft ***** válasza:
Ez a flashplayer install packban található nyomógombnak a képfájlja. Töröld az egész Temp mappát. Nem kell belőle semmi.
2012. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez a Temp nálam egy 541 MB-os mappa..biztos, hogy nem lesz gond, ha törlöm?
2012. jan. 26. 14:04
 3/6 A kérdező kommentje:
na, már töröltem. akkor köszöntem.:)
2012. jan. 26. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 541 MB, akkor FŐLEG törölni kell. :)
2012. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tamasoft ***** válasza:
A Windows kis túlzással oda gyűjti azokat a dolgokat amik nem kellenek. Időről időre törölni kell.
2012. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem már, köszönöm szépen! Ezentúl nem hagyom figyelmen kívül a mappa ürítését! ;)
2012. jan. 27. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!