Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Help! Hogyan tudnám beolvastat...

Help! Hogyan tudnám beolvastatni az ntfs fájlrenszerű usb pendriveoot az xbox 360-nal?

Figyelt kérdés
Gondolom akinek van xbox 360-a az tudja, hogy az xbox usbről játszik le HD-t, de csak .avi 720p-s filmek mennek rá a Fat32 fájlrendszerrű pendrivera... Ntfs-re rá megy a .mkv 1080p is, csak azzal az a baj, hogy az ntfs-t nem olvassa be az xbox... mit tegyek?? A pendriveon 3 fájlrendszer közül lehet választani formázáskor ntfs fat32 ezeket próbáltam, és exFat ez gonodlom régebbi mint a Fat 32 vagy nem?
2012. jan. 24. 20:31
 1/5 2xSü ***** válasza:

Ezt nem tudom pontosan, de elképzelhetőnek tartom, hogy az XBox nem tudja kezelni az NTFS-t.


FAT32 esetén van egy 4 GB-os fájlméret korlát. Tehát 1080p-s mkv is felmehet FAT32-re, ha a fájl mérete nincs 4 GB.


Az exFat esetén az „ex” nem a régit jelenti, hanem az „extended”-et. Itt már a fájlméret korlát 16 exabájt, tehát le lehet felejteni a fájlméret korlátozást. Egyéb előnye is van, főleg pendrive esetén lehet hasznos. Bizonyos esetekben jobb, mint az NTFS. (Persze kérdés, hogy az XBox támogatja-e. Mivel nekem nincs, így erről nincs infóm, a Google-t meg gondolom te is ugyanúgy tudod használni, mint én.)

2012. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm... :D a googlebe kerestem de semmi ilyet nem találtam..

Most megycsinálom hogy exFat ba konvertálom ráteszem a filemt és hátha jó lesz :)

2012. jan. 25. 16:34
 3/5 A kérdező kommentje:
na hát nem működött... esetleg nem tudsz egy olyan programot amivel a filmeimet darabokra szedhetném... mert gondolom akkor rá tudom tenni a FAT32re hogyha van 4 db 3 Gbos fájl ugye?
2012. jan. 25. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy én úgy tudom, hogy az XBOx nem is támogatja az .mkv-t, eát hiába oldod meg a Pendrive problámát.
2012. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy jah...

Át lehet konvertálni, hogy tudja kezelni, de iszonyú sokáig tart.

2012. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!