Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopból érdemes kivenni...

A laptopból érdemes kivenni az aksit ha hálózatról megy? (Egyik ismerősöm mindig kiveszi. )

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

" A laptopból érdemes kivenni az aksit ha hálózatról megy? "


nem,nem érdemes kivenni,

ugyanúgy bent lehet hagyni állandóan ,mint a mobiltelóban

2012. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

laptopfüggő.. benne lehet hagyni, ha van benne túltöltés elleni védelem, akkor nem süti ki benne a cellákat és nem veszít a teljesítményből.. (én még ilyet nem láttam, de azt mondják, hogy van :D ) ha viszont nincs benne ilyen, akkor folyamatosan kisüti a cellákat és kevesebbet fog bírni idővel, minél többet töltöd, annál kevesebbet..


én mindig kiveszem... ha nincs felétek sok áramszünet, akkor maradhat úgy (esetleg ez ellen véd még az aksi, bár az ilyesmire inkább szünetmentes tápot használnak pontosan a cellák kisülése miatt)

2012. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a túltöltés persze akkor jön, ha az aksi 100%-on folyamatosan hálózaton van
2012. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
maradhat úgy = úgy, hogy nincs benn az aksi.. :D talán minden félrefogalmazást sikerült kijavítani :D
2012. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huh köszönöm a sok választ :)
2012. jan. 22. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!