Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem olvassa be az asztali DVD...

Banderas123 kérdése:

Nem olvassa be az asztali DVD lejátszó a DVD-RW-t. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Most vettem egy házimozi rendszert és nem játsza le a DVD-rw-t és egyszerűen nem tudom mi lehet a baja. Kiírja, hogy "no disc". Próbáltam a legújabb nerot de azzal sem működik. Minden mást szépen beolvas csak az újra írhatót nem.
2012. jan. 21. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy a támogatott formátumok között van-e a típus. Ha nem, értelemszerűen nem fogja őket látni-kezelni.
2012. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja. Egy csomó asztali DVD alapból nem ismeri fel a DVD-RW-t. Nézd meg a kézikönyvébe, vagy írd le a pontos típusát...
2012. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

DE elvileg le kell, hogy játsza mert rá van írva!

Egyébként egy panasonic sc-ht335 típusú házimozi

2012. jan. 21. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Pedig az nem a NERO baja, de próbálj egy másik írószoftvert:

[link]

Ha így sem, akkor ha nagyon zavar, vidd vissza, mert tényleg le kéne játszania, mert megnéztem...

2012. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudod az a baj, hogy használtan vettem így nem tudom vissza vinni azért köszi a segítséget. Annyira nem zavar csak jó lenne ha lejátszaná,de mindegy
2012. jan. 21. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a másik írószoftver nem segít, tegyél be egy tisztítólemezt, lehet hogy poros a cucc és ezért érzékeny az RW-s DVD-kre, mert arról amúgy is kevésbé verődik vissza a lézerfény....
2012. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tisztító DVD? Azok a lemezek amik ilyen teljesen átlátszóak vagy melyikek? Én még sose használtam ilyet:D
2012. jan. 21. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


De ez is csak egy tipp...

2012. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!