Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha fénytechnikus szeretnék...

Ha fénytechnikus szeretnék lenni akkor mit kell csináljak?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég óta fénytechnikus szeretnék lenni, mármint olyan fénytechnikus aki egy komolyabb koncerten kezeli egy pultal az egészet. Nagyon sok kreativitást látok ebben a munkában... ezzel a PC DASLIGHT virtual controller nevű programmal szoktam szórkozni, de persze nem ilyen profin csinálom. http://www.youtube.com/watch?v=FiRRR8zRp4k

Hol lehet ezt kitanulni? Ebből meglehet élni, vagy nagy a rivalizálás a szakmában? Profin szeretném ezt csinálni...

köszi 17/F


2012. jan. 18. 23:11
 1/2 anonim válasza:

A legegyszerűbb:


Beiratkozol egy szakirányú képzésre.

2012. jan. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én barátom által kezdtem el fényezni koncerteken 14 éves koromban:)megélést én nem tudom hogy mennyire lehet de nekünk van bérelhető fénycuccunk s az óradíjjal eggyütt 1 nap felfelé kerekítve 100.000ft de most csak mondtam egy nagy kerek számot de amúgy errefelé kell keresni(sok mindentől függ)azt javaslom hogy menyj koncertkor oda haverkodni valakihez és szerintem ha elmagyarázzák meg összehaverkodsz velük bármi lehet remélem kicsit többet tudsz most:DDvagy ha van valami szívesen válaszolok:)15/F
2013. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!