Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség a tv tuner között?

Mi a különbség a tv tuner között?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi különbség Http://www.edigital.hu/TV_tuner/AverMedia__AVERTV_HYBRID_VOLAR_kulso_Hybrid_TV_Tuner_HD_USB_2. 0-p78803. html és [link] html mert akarok venni egy ilyet és nem tudom eldönteni hogy melyiket. Elsősorban tv sorozat felvevésére használnál. ÉS meg lehet ezzel oldani hogy az T-Home iptv összekötni? És jó felvételt készít?
2012. jan. 17. 14:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
vagy lenne csak elgépeltem. ÉS még az szeretném megkérdeni h a felvevőnek mennyi max felbontása?
2012. jan. 18. 17:01
 12/14 anonim ***** válasza:

A felvevő max felbontása elméletileg FullHD (1920x1080), de mivel a Te bemenő jeled felbontása 720x576, így annál nagyobb felbontásba felvenni felesleges. Így nem tudsz FullHD videót csinálni.


Egyébként az is érdekes kérdése lehet, hogy egy FullHD videó felvétele esetén az eszköz mennyire terheli le a számítógépet. Elképzelhető, hogy egy gyengébb gépen akadozni fog a felvétel és így információ (képkockák, színek) vesztéssel fog járni a dolog...

2012. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nem olyan rossz gépem van sztem. egyépként laptopom van dell n5110 van és azon is fog akadozni?
2012. jan. 18. 17:50
 14/14 anonim ***** válasza:

Próba cseresznye...

Dell N5110-ből is van egy csomó fajta. Kérdés, hogy a digitalizáló kártya beépített chip-je végzi e ténylegesen a konverziót. Amennyiben igen, úgy nem fog akadni, ha a procinak adja a számítás nagy részét akkor lehet...

Szerintem ez majd csak megvétel után derül ki.

2012. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!