Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telepiteni akartam a Vin7-et...

Telepiteni akartam a Vin7-et a gépre és telepités elött ezt irja a gép: Hiba: 0x80300024 Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínű rosszul írtad ki a boot lemezt... gondolom daemon tools-ba beraktad és onnan írtad ki mikor nem így kell. neroba van egy olyan opció hogy lemez képfájl kiírása vagy vmi ilyesmi, úgy írd ki és jó lesz.
2012. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy írja ki, ahogy az első gondolja, akkor el sem indul a telepítőlemez, hanem bootolna HDD-ről...


De ugye nem oprendszer működése közben akarod telepíteni?

2012. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
képzeld tapasztalapból írtam
2012. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"képzeld tapasztalapból írtam"


Ha "kimásolós2 módszerrel írja fel, ahogy te gondolod, akkor nem bootol a CD-ről vagyis elindul a régi oprendszer, tehát hibaüzenetet sem fog kiírni, ha pedig mégis hibaüzenetet kap akkor azt a régi oprendszer írja ki és nem az a CD-ről induló program, ami el sem indul, mert rosszul írta ki... Érted?

2012. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ez eredeti Win7 és nem nem akkor akartam újra rakni. . . Ezért nem tudom mi lehet :S
2012. jan. 15. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!