Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik telefont érdemes...

Melyik telefont érdemes megvenni : xperia x8 vagy zte blade . És még annyit hogy a zte skate milyen árban van?

Figyelt kérdés
FONTOS LENNE ÉS SÜRGŐS !
2012. jan. 14. 14:45
 1/3 anonim válasza:
Én személyszerint egy zte blade-t vennék, de csak akkor ha újat veszel, mert ugyebár egy zte nem nagy márka, szokott vele baj lenni.(Nem mindig.) Zte Skate új ára ha t-mobil webshopon veszed 47 ezer ft, használtaln 38-42 ezer ft körül mozognak, ezt csak azért tudom mivel énis skate-t akarok venni =) Én is a zte márka miatt félek, de hát kitudja =)
2012. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 akos987532 válasza:
nem tudom meg e vettétek már, de nekem ojan van és semi gond nincs vele jobb mint a Samsung Galaxy Ace em volt :D
2012. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
énis megvettem a skate-t másnap. a lehető legjobb döntésem volt! eszméletlen jó kis telefon, akárki is mondja, hogy ilyen meg olyan rossz a hardvere, nagyon szépen viszi a telefont. hiába zte, másfél hónapos telefon, de semmi baja nem volt még:) csak ajánlani tudom!
2012. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!