Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hiba üzenet kinectnél?!

Hiba üzenet kinectnél?!

Figyelt kérdés

A következő történt a boxom ki volt csipelve hogy menjenek rajta a nem eredeti játékok is. Tegnap újra csipelték hogy a legújabb játékok is menjenek rajta. Aztán ma játszani akartunk rajta itthon de a kinect nem működött a box rendesen működik csak a kinect nem és egy hiba üzenetet dob fel.

Mi lehet a baj???? vigyem vissza ahol kódoltattam, hogy most meg a kinect nem jó rajta? ??


2012. jan. 12. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyiért csinálták az első kettő "csippelést"?
2012. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5000ft volt mind kettő.
2012. jan. 13. 21:12
 3/6 Bigidy válasza:
nekem is teljes mértékben ugyan ez volt, azt le tudnád irni hogy mit ir ki és mik a válaszlehetőségek?
2012. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tehát már 10 ezer forintot ráköltöttél, és még csomót rá is fogsz, arra hogy egyáltalán működjön.

Tényleg olyan tragikus lett volna pár ezerért megvenni a játékokat, mi?

Szánalmas...

2012. jan. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bigidy válasza:
nem kell semmit ráköltenie, a hibaüzenetnél kell az egyikre rámenni, csak már nem tudom melyikre, de ha látom, beugrik.
2012. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem szánalmas hogy nem veszem meg a játékokat még így is jobban kijöttem hiszen közel 200 játéka van itthon a gyerekeknek és sok pár ezer forint elment volna már hogy azokat meg vegyek főleg hogy egy jobb játékért már háromezer forintokat elkérnek. A hiba üzenetre vissza térve megoldódott vissza vittem és annyi az egész hogy akik csinálták elfejtették feltelepíteni rá a kinectet megcsinálták és pénzt sem kértek már érte és most már tökéletesen működik, mikor bekapcsoltam feldobott egy üzenetet de rá kattintottam a yesre feltelepítette magát és tökéletesen megy!! :)
2012. jan. 25. 08:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!