Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Képernyő kímélőt hogyan tudok...

Képernyő kímélőt hogyan tudok elküldeni ismerősömnek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
megadod neki a linket ahonnét te is töltötted
2012. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha az a link már nem létezik?
2012. jan. 8. 20:31
 3/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Milyen Operációs rendszer ?


Windowsban a képernyővédő "programok" álltalában SCR kiterjesztésűek és a Windows\System32 mappában találhatóak.


Keresd meg, és ha megvan küld át a filét.


Sok sikert.

Üdv.

2012. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

20:41

A jelzett mappában legalább 20 mappa van, ezek mindegyikébe rengeteg fájl, meg még külön is.Összesen több mint 5 giga. Olyan elnevezésekkel találkoztam, amiket még soha nem is láttam.

2012. jan. 9. 10:23
 5/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Kiterjesztés alapján keresd !!!


Ha saját géppel lépsz bele a mappába akkor állitsd be, hogy ezt a mappát részletek nézetbe nézd. (Nézet - Részletek)


Majd Tipus oszlopra kattintva sorbarendezed a fájlokat, mappákat, és ott a Képeernyőkimélő-ket keresd.


Itt egy XP-s minta : [link]


Ha kétszer rákattintasz valamelyikre akkor elindul a képernyőkimélő (Ha nem mozgatod az egeret - Inkább egy kattintást és Enter gombot ajánlom ez biztosabb)


Ha megtaláltad azt a képernyőkimélőt (A próbálgatásokkal) amit el szeretnél küldeni akkor csak azt az egy fájlt kell elküldeni. (pl. ssmarque.scr)


Sok sikert.

Üdv.

2012. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

10:48

Üdv.

A részletes leirásod segített.

Ezer köszönet!

Ha a cimzett megkérdezné - aki szintén még ovis- hogyan telepitse a képernyő kímélők helyére, mit válaszoljak neki?

Más!

Az a millió fájl a system 32 alatt, mind szükséges? Több mint öt gigán pöffeszkedik.

Mégegyszer köszönöm a segitségedet.

-tamás-

2012. jan. 9. 14:40
 7/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Elvileg a küldött fájlt be kell másolnia a Windows\System32 mappába. És kész is van.

Aztán a beállitások Képernyővédőknél meg kell hogy találja a bemásolt képernyővédőt.


A másik kérdésedre. Igen, annak az 5 gigának ott kell lennie a System32 mappában a windows müködéséhez kellenek azok a fájlok.


Üdv.

2012. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!