Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor skype-olok valakivel,...

Amikor skype-olok valakivel, a webkamerám fejjel lefele (fordítva) jelenik meg a másik személynél. Hogy tudnám ezt beállítani, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés
A webkamerám be van építve a laptopomba. Próbáltam már mindenhol beállítani, de még nem sikerült. Kérem segítsen valaki!
2012. jan. 8. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Bejelentkezel a Skype-be

FElső menűsor Eszközök

Beállitások

Baloldalt Videobeállitások

A webkamera beállitásai

És ezután attól függ, hogy beépitett, vagy csatlakoztatott webkamerád van-e, meg milye, vakeráljál rajta, egyeseknél lehet csavarni az optikát stb....

2012. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beépített kamerám van (laptop), és sehol sem tudom átállítani, hogy ne fejjel lefelé jelenjen meg a kamerám...
2012. febr. 4. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehát gyári beépitett, nem tudsz vele mit csinálni, csak amit leirtam, vidd be szakszervizbe, esélyed van rá, hogy még ingyen is megcsinálják.

Bár ugy értem problémádat, hogy az nem nálad van, ahogy irod, a webkamerám / talán a webkameraképed ugye?/ forditva jelenik meg a másik személynél. Akkor viszont nála a bibi, ő kinlódjon vele.

2012. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a másik személynél jelenik meg fordítva a kép (a webkamera képe.) Köszönöm szépen a válaszod!
2012. febr. 6. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!