Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amr fájlt mivel konvertálhatok...

Amr fájlt mivel konvertálhatok mp3-má?

Figyelt kérdés
Androidos okostelómon használtam a 'Diktafon'funkciót, de a fájlok *.amr kiterjesztésben vannak. hogy tudnám mp3-ba konvertálni?
2012. jan. 7. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Format Factory-t, azzal szerintem menni fog.
2012. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
FormatFactory-val nem ment, azt használom egyébként mindenre :D
2012. jan. 8. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyi konvertáló nem elég, amit előzőleg küldtem?

Aki konvertálni akar, jó ha tudja, hogy ahhoz aránylag sok idő és türelem szükségeltetik, nem hamm az, hogy csak bekapjuk.

Alapanyagnak jónak kell lenni

Tudni kell a célt

Mit mivé

Keresni a legegyszerúbbet, de legjobbat

Sok video és hangbeállitással kell variálni

Időt kell rá szakitani

Türelmesnek kell lenni

Legtöbbször elsőre nincs kivánatos eredmény, tehát próbálgatni kell

Mindezek után jöhet a teljes megelégedettség, a sikeröröm és a hosszu idő alatt megszerzett "rutin" további hasznositása

2012. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem életem első konvertálása ez, csak még amr-rel ne találkoztam, nem hozta úgy az élet, hogy azt kelljen konvertálnom.


Az általad felsorolt őrületek meg egyáltalán nem szükségesek ahhoz, amikor csak az egyetemi tanárod gyors magyarázatát akarod átkonvertálni, hogy más is halhassa a feladat megoldást :D

2012. jan. 12. 07:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos, ilyen hozzáállással Te sem érdemelsz segitséget senkitől!

Ha olyan okos vagy, miért kérsz segitséget?

Még a Google-t se ismered!

Egyébként az vagyok és Téged páros lábbal rugnálak ki a vizsgáról! Persze ahhoz felvételt is kellene nyerned!

Szóval, szerencsém is van.

2012. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!