Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy ace aspire 5738g...

Van egy ace aspire 5738g tipúsú laptopom és nagyon melegedett többi lent?

Figyelt kérdés
igazság szerint csak érdeklődni szeretnék hogy ugye gyárilag win 7 volt rajta én tettem rá vistát de akkor melegedett nagyon most vissza raktam a win7.et és nem is langyon 1 óra után se nagyon lehet köze a vistához hogy melegedett ?
2012. jan. 7. 00:11
 1/2 anonim válasza:

Hát szerintem rossz húzás volt a vistát rárakni...elvileg azért jött ki a win7 mert a vista egy nagy tévedés volt...

Lehet benne vmi, mert lehet hogy túlságosan leterhelte a vista...stb.

De nkm is néha túl meleg...de függ a felülettől is..pl. ha asztalon van hűtő nélkül akkor eléggé felmelegszik.. ha a lábamon...és a ventilátor nincs "eltakarva" akkor annyira nem...szóval röviden attól is függ, hogy hova rakod..stb... de ahogy írtam.... vistat ne rakd ra ... nem eri meg...

De amúgy már pár ezer forintért veszel egy laptop hűtőt...

2012. jan. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aha értem köszönöm :) hát általába ágyon van nem olyan sűrűn megy mert inkább a nagygépen vagyok de most mióta win7.el használom azóta ágyon se melegszik :O azért elég hülyén lett megtervezve hogy hátul van a levegő nyilása nem pedig oldalt de hát el lehet nézni neki nem rossz laptop :D
2012. jan. 8. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!