Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vadi új laptopomnak már most...

Vadi új laptopomnak már most van valami gyagyája. Lenne tippetek a probléma megoldására, vagy küldjem vissza?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja vettem új laptopot. Időnként rájön valami, ilyenkor a billentyűzete "fordítva" működik. Csak nagybetűket ír, írásjeleket, mintha a caps lock be lenne kapcsolva vagy bizonyos betűknél mintha a shiftet tartanám nyomva. Olykor csak olyan betűket hajlandó írni, amit amúgy csak alt gr lenyomásával kéne. Az enter megnyomásával pl csevegő programoknál nem elküldi az üzenetet, hanem sort ugrik, a nyilak nem működnek.


Ilyenkor az egér is meghülyül, ha kattintok valahova, egész szót, vagy sort jelöl ki és a jelöléstől nem tudok megszabadulni.


Ha internetezek és rájön ez a gyagya, akkor minden lapot új ablakban nyit meg, holott be van állítva hogy új lapon jelenítsen meg mindent, így ha keresek valamit, a végére 666 ablakom van kb nyitva.


Ha alul a start soron rámegyek valamire, akkor automatikusan újat nyit meg a gép, bármi is legyen az, nem a már megnyitott dokumentumaimat.


Eddig ennyi, amit észre vettem, apróságok, de iszonyatosan idegesítőek, mert az élvezeti értékét baromira rontja, pláne úgy, hogy tételeket kéne kidolgoznom, ami elég idegőrlő alapjáraton is, pláne ha még sz*rakodik a gép is.


Windows 7 járt hozzá, visszaállító cd-t kellett írnom hozzá, ha esetleg újra kéne telepítenem. Ha újraindítom, akkor ezek a hibák megszűnnek, de kb 10-20 perc elteltével megint előjönnek. Vírusom nem valószínű, hogy van, a vírus kereső semmit nem talál, illetve pár hét alatt csak nem szedtem össze komolyabbat (eddig sehol máshol nem volt rá példa). Már nincs semmi ötletem. Megköszönném, ha valaki tudna valamit rá mondani! Én vagyok nagyon gyp-s és valami beállítási hiba lehet, vagy komolyabb és küldjem vissza garival?


2012. jan. 6. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdv nem kell hozzá semmi csak egy jó szakember

kb 3000 Ft ér helyre pofozza :)

2012. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na jó... csak nem egy olcsó kategóriás laptop "sajna" és igencsak felidegesít, hogy már ennyi idő után gond van vele. Nem szívesen fizetek pluszban érte. A hanggal is valami gáz van, folyamatosan akad valamiért, ha zenét hallgatok.
2012. jan. 6. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
sajnos ha sajnálsz 3000 Ft ot akkor nincs mit tenni :)
2012. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen sajnálok! :) Éppen eleget költöttem rá ahhoz, hogy elvárhassam, hogy ne legyen baja, vagy ha van, akkor azt csinálják meg garanciára!

Egyébként egy része megoldódott, tényleg én voltam a gyépés, beállítási problémái voltak. Már csak a hangja ad aggodalomra okot.

2012. jan. 6. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá :)
2012. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!