Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen Processzort vegyek ami...

Milyen Processzort vegyek ami két magos?

Figyelt kérdés
Ha tudtok akkor pontos választ légyszíves, mert úgy mennék a boltba. Jelenleg egy 1 magos Intel Pentium 4 CPU 3.06gHz van és váltani szeretnék egy 2 magosra milyet vegyek ami jó ehez az alaplaphoz: Fujitsu Siemens MS-7293 VP 2.00
2012. jan. 5. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Intel Core 2 Dou és abbol is legalább egy E4500 szériát! amd kaki!
2012. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Imádom, hogy egy IQ Fighternek mindig elő kell jönnie azzal, hogy az AMD szar, mikor szó se volt róla... De komolyan, hogy jön ide? Még csak az alaplapba se jók...
2012. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
csak azért mondom hogy az AMD kaki mert nem hosszu élet tartalmu nem a kedvencem és szerinted miért kerül negyed annyiba mint az intel? mert olyan világot élünk hogy minden olcso? meg szinte ingyen van? semmi hátrány? gondolkozz már csak mondtam hogy amd kaki mert jöttek volna ide hogy '' hu te gyerek az intel az nem jó már vegyél amd ilyen amd phenom szutyok meg fostalicska oláh alaplaphozzá nagyon occo és csak fél év mulva kipurcan kb az egész meg a tejeistménye is egy hulladék ''
2012. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Intel Core 2 Dou és bemegyek a boltba és kérek egy ilyet akkor lesz? a másik hogy 100% biztos jó az én alaplapomba? most "turbózom" kicsit a gépet Ramot, Vidkarit már vettem
2012. jan. 5. 19:08
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
régi az alaplapod de bele megy nézdmeg: [link] bolti alaplapot nem találtam de itt használt alaplap úgyan az mint a tied és ottvan mit támogat
2012. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ès milyen árba van ez a cpu kb? Köszi
2012. jan. 5. 19:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Darksirius16

Nem sértés, de ilyet ne állíts! Őszintén imádom az olyanokat akiknek baromira nincs képük a piacról és dobálóznak ilyen mondatokkal. Tudod én tapasztalatból beszélek, nem egy két elkapott hírből! Amúgy a kedvencem az INTEL fanok terén hogy nem hosszú életű. TÉVEDÉS! Amúgy meg az AMD NEM olcsó! Az áraikat ugyan úgy bepozicionálják mint intel. Pl: Core i3 2120 vs Phenom II X4 955! Most ne menjünk bele az FX-k világába, amiknek az ára el van szállva, de én az architektúrából fakadóan értem nagyjából az árazást! Amúgy meg mikor tanuljátok már meg hogy az AMD főként a szerver piacot nézi, nem a desktopt?

2012. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nemlettem okosabb!
2012. jan. 5. 20:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt a CPU-t max valami vidéki bolt polcán találod meg. A Core 2 Duo-t nem nagyon adják, így szerintem hardveraprón nézz szét utána.
2012. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
volt kétszer AMD-M nagyon gagyi lassú volt ismerösömnek is az van csak rosszat hallotam róla intelt ajánlom ezvan a cpu googleba rákeresel hogy ár és annyi
2012. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!