Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csak én utálom a timeline-t/id...

Csak én utálom a timeline-t/idővonal a facebookon?!

Figyelt kérdés
nekem még nincs szerencsére, de már olyan emberek adatlapjára se járok akiknek van. Nagyon rossz lett. Ha nekem is ilyen lesz az adatlapom biztos hogy törlöm magam. Nektek mi a véleményetek róla?! ugye nem csak én vagyok ezzel így?
2012. jan. 2. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokan nem szeretik, de mindenkinek ilyen lesz, ez van, nem kívánságműsor a dolog.


Nekem mondjuk kifejezetten tetszik a dolog, elég jól átlátható és sokkal könnyebb visszakeresni az egyes felhasználók cselekedeteit.

2012. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2012. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor csak én vagyok az egyetlen :D
2012. jan. 2. 16:43
 4/8 anonim válasza:

Nem csak te utálod én is, és még nagyon sokan mások is:D Undorítóan csúnya, próbálok barátkozni vele, csak még nem nagyon megy:) Az egyetlen előnye, hogy tényleg könnyebben vissza lehet keresni dolgokat, de annyira ronda lett így, hogy ez az egy pozitívum elenyésző:D

Törölni én nem fogom magam, mert nagyon sok minden ott megy már, ott kapok információkat sok dologról, de hogy egy időre jóval visszaesik a látogatottságom ha mindenkinek át áll az is valószínű.

Amúgy meg lehet csak kell néhány hét mire megszokja az ember, amikor egy oldalnál design váltás történik sokan háborognak majd hozzászoknak, rengeteg példát tudnék erre mondani,elképzelhető, hogy ez is ilyen lesz:D

Mondjuk ennél nagyobb problémánk soha ne legyen..:D

2012. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Engem is idegesít hogy átláthatatlan az egész.Szerencsére még nekem sincs, de pár ísmerősnél már láttam: hát mit mondjak? Katasztrófális ahogy kinéz. Ha nekem is ilyen lesz akkor hanyagolni fogom a facebookot. Az iwiwet is elbaszták, úgy látszik a facebook a következő.
2012. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Engem az az egy dolog zavar nagyon, hogy ismeretlenek is látnak mindent, még ha nem is posztolhatnak rá. Ha eldughatom majd a nemismerősök elől, jó lesz.
2012. márc. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindennek be lehet lőni a láthatóságát!

Minden képnek, minden adatnak.

Csak kicsit állítgatni kell. :)

2012. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akkor linkeld be légy szíves azt, ahol el lehet rejteni a komplett idővonalat ismeretlenek elől. Nem az érdekel, hogy a most kirakott fotómat kinek állítom be, hanem hogy az elmúlt 3 év összes megmozdulását hogy rejtem el. Azt ne mondd, hogy egyenként...
2012. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!