Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA4 valamiért nem indul!?...

RetroStyle kérdése:

GTA4 valamiért nem indul!? További infó lent!?

Figyelt kérdés

Na szóval az a lényeg hogy fel telepítettem a játékot felraktam az 1.0.7-es Patch-at Razor1911-es crack-et elindítom a Launch-t akkor bejön a razor képe meg valami zene aztán elindítom a GTAIV.exe file-t és kiírja hogy SecoROM.exe(vagy valami hasonló) működése leállt :s

Aki tud megoldást az írjon ://


Proci : AMD Athlon(tm) Dual Core Processor 4450e (2 CPUs), 2.3GHz

Video Kártya : NVidia GeForce 9300 Ge 1GB

RAM : 3072MB


2012. jan. 2. 04:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hello szia. Az én véleményem az hogy rosszul indítod el. A GTA IV indtása kicsit más. Telepíteni kell (ha eddig még nem történt meg) a Rockstar Games Social Club nevű alkalmazást. Ezután azt indítod el. Vagy bejelentkezel, vagy a Skip Log in -el átugrod és akkor offinben játszol. Ezután megjelenik egy kis ablak amin egy PLAY gomb van, arra klikk és indul a játék. Tehát a GTA IV exet vagy launcher-t nem kell bántani.

U.I. ezzel a video kártyával ne várj sokat. Nekem Nvidia GeForce 9400 GT-m van, de szinte ugyanez, 1GB DDR2 es memóval és ugyanezzel a GPU val. Szaggad mint egy brake táncos mutatványa. Nagyon alacsony grafikával tudod csak futtani, az élménye rosszabb lex mint a GTA San Andreaszé xD. Sajnálom, de ez van, én együttérzek...

2012. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi már sikerült elindítanom csak 1 xlive.dll kellett hozzá :D

Majd Most januárba lesz egy I7-es gépem szóval azon már futni fog normálisan :)

De azért köszönöm válaszod :)

2012. jan. 9. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!