Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb az intel vagy...

Melyik a jobb az intel vagy az amd?

Figyelt kérdés
(leginkább az intel párti vagyok)
2011. dec. 31. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő volt/van, nekem az AMD a jobb ár-érték aránya miatt jobban bejön, de az intelnek talán jobb a teljesítménye.
2011. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az intel párti vagy? Inkább fogalmazni kéne megtanulni, mint ilyen értelmetlen, vérpistikéknek való flamer témán nyammogni.
2011. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez ízlés kérdése. Merci vagy Bmw? Na ez pont ilyen. :)
2011. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Intel párti vagyok. Szerintem az Intel a király. Boldog új évet kívánok!
2011. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már sokszor hangoztattam itt hogy ne legyen senki fan boy(az hülye, tudom ezzel le hülyéztelek), de mindig olyat kell venni ami megfelel a céljaidnak. Pl: van kb30000Ft-d gamer gépbe CPU-ra. Akkor intelnél van i3 2100, AMD-nél Phenom II X4 960T. Itt az AMD a jobb választás. Viszont ha dolgozol és egy olyan programon ami pl 4 magot használ és választanod kell hogy i5 2500 vagy Phenom II X6 110T-t, akkor az i5 2500 mivel azonos magon a legtöbb esetben veri az x6-t. Na jó tudom ezek hülye példák, de a lényeg a lényeg hogy mindig azt vedd ami neked épp jó!
2011. dec. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek Hart-al.
2011. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!