Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Intel Celeron Processzor 2....

Intel Celeron Processzor 2. mag aktiválása?

Figyelt kérdés

Van egy olyan problémám hogy nézegettem az everestet, és Felfedeztem hogy a kétmagos processzoromból csak az egyik van használva.

[link] ,

[link]

[link]

Mondták hogy MSconfigban próbálkozzak de semmi sikert nem értem el mert nem mutatja a 2. magot

[link]

Bármilyen tippnek örülnék és előre köszönök minden választ!


2011. dec. 29. 21:23
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat rossz a link a 2. kép

[link]

a 3. kép

[link]

2011. dec. 29. 21:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás, ez a CPU nem 2 magos!

Ez egy sima régi 1 magos, s478 foglalatba nem is létezik 2 magos CPU.

2011. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és úgy látom a Windows-od is valami belepiszkált berhelt szar, szóval nem is lepődnék meg semmilyen problémán...
2011. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! ezek szerint átvert a gépem.
2011. dec. 29. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Tényleg nem 2 magos de a válaszoló egy gyökér. Mi az hogy belepiszkált szar? Nekünk nem anyuci apuci fizeti a gépet és nem is dolgozunka parlamentben így nincs pénz 25ezer forintos operációs rendszerre --.--
2011. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hintalow ***** válasza:
100%
A válaszoló nem arra gondolt, hogy tört windowst használ, hanem valami vérpistike edition verziót, amik többnyire megbízhatatlanok, instabilak.
2011. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 Igen, képzeld, arra gondoltam hogy ha tört akkor is lehetne "gyári" Windows, nem ilyen mindenféle magukat Microsoft-nál okosabbnak gondoló Pistikék által összebarmolt izé... Mindig ezekkel van a baj...

Ja és tudod kit gyökerezz te le, te suttyó... Nem vagyunk egy szinten.

2011. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!