Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül? Hogyan kell?

Miért nem sikerül? Hogyan kell?

Figyelt kérdés
HTC Wildfire S telefonom van és nem tudom használni rajta a WiFi-t. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom megnézni a jelszót hozzá. A dobozra van ráírva vagy hova?
2011. dec. 29. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A wifi-jelszót a router konfigurálásakor adod meg, és ahhoz tartozik. Csatlakozáskor ehhez a zárt hálózathoz tudsz kapcsolódni a jelszó megadásával.
2011. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szégyenlem, de nekem ennél bővebb magyarázatra van szükségem, ugyanis nem értek hozzá. de köszönöm a szándékot :)
2011. dec. 29. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdésből azt lehet kivenni, hogy a wifire akarsz kapcsolódni, de az jelszót kér.


Ezt a jelszót a wifi beállításakor adják meg, az aki csinálja, tehát ez egy szabadon választott jelszó. Ha a tiétek az eszköz, valaki nálatok beállított rá egy jelszót, amit tudni kell. A router beállításai között vissza is nézhető (192.168.1.1 a böngészőben beírva). Ha nem a tiétek a wifi jelet sugárzó eszköz, csak észleli a telefon, akkor nem tudsz mit csinálni, mert egy privát hálózatot próbálsz elérni, ami jelszó hiányában nem lehetséges.

2011. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!