Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet beállítani a monitor...

Hol lehet beállítani a monitor fényerejét és a színeket? Acer5349 laptop

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 19:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséged! Ez a gép reménytelen, minden lehetséges beállítást megpróbáltam, eg kicsit javult, de így is "üti" ki a szemem. Vissza vitte a párom az eladóhoz és azt mondta a srác, ez ilyen mert LED-es.
2011. dec. 27. 17:23
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is asztali gépről váltottam laptopra, én is lementem a boltba, hogy mit csináljak vele, nekem is azt mondta, hogy semmit nem lehet, mert ez ilyen.

Eltelt pár hét és ma már a rendes monitor b@ssza a szemem. Adj a gépnek és a szemednek egy esélyt.

2011. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Szerintem is megszokás kérdése az egész. Nagyjából sikerült beállítani. Most viszont a hangjával vannak gondjaim, nagyon sistergős, fémes, cintányéros a hangja. :)

Olyan fura. Keresgéltem a hangbeállításoknál, de nem igazán tudtam változtatni rajta.


Figyu, az alábbi adatokra kukkants rá légyszi, kíváncsi vagyok a véleményedre. Jók ezek a paraméterek?

Intel B800

15.6" HD LED LCD

Intel Graphics

3 GB DDR3 Memory

320 GB HDD

DVD-Super Multi DL drive

Acer Nplify 802.11b/g/n

6 cell Li-on battery

2011. dec. 29. 15:40
 14/16 anonim ***** válasza:

Netre, filmekre, stb. teljesen tökéletes, de ha 20 Gigás játékokkal akarsz játszani, sanszos.


A hangszórókra annyit tudok írni, hogy az előző gépemnek (Acer eMachines E620) is elég sz@r hangszórói voltak. Jó lenne hallani mit vélsz sistergésnek. De ne felejtsd el, hogy nem Hi-Fi van beleépítve. Laptop, hordozható gép, amivel hallod más hangját és hallod a filmeket, zenéket, de audiotechnikailag nem nagyon fognak olyat nyújtani azok a pár centis hangszórók, mint egy hangfal szett. Mióta számítógépem van, azóta 98%-ban fülhallgatóval használom.

2011. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Persze tudom, csak az előző laptopaimhoz (Lenovo, Dell) hasonlítva állapítottam meg ezt. Állítani lehet valamit rajta, de én nem értek hozzá, majd megkérek egy fiút segítsen.

Játék az nem lényeges, csak a sakkot nyomom ezerrel. :)

Köszi a választ.

2011. dec. 30. 19:53
 16/16 anonim válasza:
gyerek te egy kuki vagy
2016. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!