Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert mondjatok hogy azNvidia...

Miert mondjatok hogy azNvidia Geforce 9600Gt-n 512mb al es 256 bitt-el nem ekpes vinni a battlefield3 at? Vagy GTa Iv-t?

Figyelt kérdés
pedig a bf3 ultran es a GTa IV is megy high on... MAr vagy 2 szer kiraktam egy kerdest( mielott megvettem volna a gepet) hogy menne ez+ez a jatek rajta es mindenki azt mondta h ahh nem biztos nem futattna a bf3 at minimumon sem hozzateszem 4 magos proci es sajnsa egyelore csak 3 giga ram tarsul a kartyahoz megis fut mind2 jatek elvezheton magas grafon
2011. dec. 24. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Probáld ki egy fullos ATI kártyán és szaggatni fog :)
2011. dec. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 9600GT maximum olyan erős, mint egy HD5670 és bizony ezek a kártyák kevesek a komolyabb grafikájú játékok élvezhető sebességű futtatásához magas grafikán és felbontáson. Az Én kártyám 2,5x erősebb a 9600GT-nél és a BF3 Ultrán (4xAA és 16xAF mellett, mert elvileg ez az Ultra) képes leesni 20-22fps-re is (főleg mivel a BF3-nak viszonylag magas a vram igénye). Persze ha visszaveszem 2xAA és 8xAF-re akkor már simán 30fps felett szaladgál 1680x1050-ben. Valószínűleg a 9600GT úgy viszi "ultra" beállításokkal, hogy AA kikapcsolva, DX11 opciók kikapcsolva (nem támogatja) és kis felbontáson. GTA4-nek jól jön a 4 magos proci és ha rajta vannak a patch-ek, akkor nem vészes a gépigénye, bár a csúszkákat biztosan nem lehet maxra kihúzni (látótávolság, textúra minőség stb). Szvsz lehet a 9600GT-vel játszadozni, de ma már elég alapszintű játékos videokártya (olyan esetekben, amikor egy GTX460 1GB is köhög, ott a 9600GT szabály szerűen megpusztul).
2011. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:))

piros pont az urnak !!

2011. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igy van mar megertettem vegleg h miert futtatja fullon de azert eszrevettem a GTa Iv-n h hiaba high megsem olyan a graf mind kene koszi szepen!
2011. dec. 24. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
:))
2011. dec. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!