Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gépet vegyek, ami...

Milyen gépet vegyek, ami viszi a mai játékokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy gépet,de nem tudom,hogy milyet.A lényeg az,hogy ne haljon meg az újabb játékoktól pl(BF3)

Nincs túl sok pénz rá(100-150.000 MAX),úgyhogy ha lehet minél olcsóbban kéne,de ha nem is jön ki ilyen áron,akkor lehessen később újítani.

Tehát azt szeretném megtudni,hogy milyen gép kell az újabb játékokhoz.Milyen videókártya legyen benne,milyen proci stb..


2011. dec. 23. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak maga a gép kell, monitor meg stb nélkül?

Összeírtam egyet:


Alaplap:

[link]

CPU:

[link]

RAM:

[link]

VGA:

[link]

HDD:

[link]

Ház:

[link]

Táp:

[link]

DVD:

[link]


149.403 Ft


Ennyi pénzből korrekt gép, ezen már egész jól el is lehet játszogatni.

2011. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 160 ért vettem 4 éve használt alkatrészekből összeállított gépet, és csak most jutottam el odáig, hogy már hozzá kell nyúlni a grafikai beállításokhoz a játékokban. Szóval 150 forintos gépnél kb 3-4 év után jön el az az idő, amikor le kell mondani az élsimításról, de például a maximális részletességű grafikát egy átlagos felbontás mellett még egy ilyen korú gépnek is tudnia kell. Ha nem vagy nagyon kukacos, pro gamer, akkor 100-ból is össze tudnak neked dobni olyan gépet, amin még nagyon sokáig futnak az új játékok. Az lenne a legjobb, ha felhajtanál egy olyan ismerőst, aki már több ízben vásárolt PROhardverről, vagy más siteokról sikersen, és jó gépeket rak össze. Ha mindenből újat akarsz, akkor ugyanazért a pénzért lényegesen gyengébb gépet kapsz, az élettartamnál meg szinte tökéletesen mindegy. Keress valaki a környezetedben, akiben megbízol, és VALÓBAN ért hozzá, nem csak azt állítja.
2012. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy már idejét sem tudom, mióta nem veszek vadi új gépet. Jesszum, már vagy 15 éve... Nem állítom, hogy sosem vettem új alkatrészt, de többnyire eddig mindig beváltak a használtak.
2012. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!