Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy már a 3....

Miért van az, hogy már a 3. drivert húztam le a webkamerámhoz és még mindig rossz?

Figyelt kérdés
Logitech quick cam messenger vagy mi, a neten úgy találtam meg hogy logitech webcam 3582. már lehúztam 3x valami drivert, mégse működik. a telepítő cdjét nem találom sehol sem, pedig emlékszem hogy valahová elraktam jól hogy tudjam hol lesz ha kell és persze el is felejtettem. feltelepítem aztán ugye írja, hogy csatlakoztassam a kamerát, de hiába nyomom be a gépbe nem ismeri fel. kiteszi hogy új driver, camera, de aztán csak elkezdi keresni a gépben de a végeredmény is az, hogy nem tudta telepíteni.
2011. dec. 22. 00:58
 1/1 anonim válasza:
Ha jól sejtem win7-ről van szó? Ismerősömnek volt hasonló problémája mikor váltott xp-ről 7-esre. Neki is ilyen kamerája volt, 32 bites win7-re telepíthető vista driverrel, de ha neked is 64 bites win7 van telepítve, akkor kameracsere, mert ehhez nem lesz driver.
2011. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!