Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom megnezni milyen...

Hol tudom megnezni milyen tuzfalam van mert sehol nem talalom?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen oprendszert használsz, de feltételezem, hogy te magadtól még nem telepítettél tűzfalat. Ha te nem tettél be, akkor windows esetében van beépített tűzfal.
2009. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
windowsXP 2002 2 csomag
2009. máj. 19. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult > Windows tűzfal.

Itt be lehet állítani,hogy kérsz e naplózást,és ha igen miről .Ha kéred pl,hogy a betörési kisérleteket -Eldobott csomagok naplózása-mutassa,akkor azt a C/Windows/pfirewall.log-nál meg is láthatod.

Teszek egy képet:

[link]

2009. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!