Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért laggolok cod2ben?

Miért laggolok cod2ben?

Figyelt kérdés
2.93 Dual,2 giga ram,Asus EN9600Gt Silent,Windows Xp Freedom van fennt.Ezzel a konfiggal 80 és 20 között ugrál az FPS-em,grafika levan véve.1 éve vettem a gépet akkor felraktam ugyanezt az XP-t akkor simán lagg mentesen akadt a fix 250,most újraraktam,80 és 20 között ugrál.A net [link] segítsen mert már falnak megyek :) Normális válaszokat várok! :)
2011. dec. 18. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is: A lagg a netkapcsolatra utal, ezáltal játékban az online multira. Ne keverd össze a fogalmakat.


Aztán: Nézd meg a futó folyamatok között nem használja-e valami egyfolytában a CPUt.


Vagy csak rakj fel nem buherált, normális XP-t, akkor biztos nem lesz ilyen gondod.

2011. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!