Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Webkamera felvétel rögzítése...

Webkamera felvétel rögzítése hogyan?

Figyelt kérdés
Adott egy Logitech webcam, és egy 1TB HDD 4 GB RAM PC, és adott egy rejtély, valaki bejár a lakásunkba. Három embernek van kulcsa, persze mindenki tagadja, hogy eltüntetné a dolgokat (iratok, kisebb pénzösszegek, kaja, hasonlók). Ebből az egyiknek nem hiszek, szeretném bebizonyítani, hogy XY jön be heti rendszerességgel, amikor senki sincs itthon. Emiatt szeretném rögzíteni, amit a kamera lát (előszoba-bejárati ajtó, vagy a nappali, még nem tudom). Hogyan tudom megoldani? Minden ötletnek örülök és köszönöm.
2011. dec. 16. 23:36
 1/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

tessék itt a megoldás

[link]


Motion Detection and webcam monitoring software - Zone Trigger

2011. dec. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

plusz még ezek is.

[link]


[link]


[link]


továbbiak

[link]

2011. dec. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

de van profi megoldás is.

[link]


[link]


[link]

2011. dec. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves vagyokakilehetek,

nagyon szépen köszönöm a gyors és kimerítő választ :) Adtam is mindegyik hozászólásodra kis zöld kezecskét.

A gondom csak az, hogy a google nekem is a barátom, és már körbefutottam a témát, mielőtt itt feltettem a kérdést. Ééééés, amiket találtam és te is linkeltél - tényleg köszönöm - azok vagy nem működnek a windows7-tel, vagy 70 dollár (most éppen nem fér bele) vagy trial version, amit már kipróbáltam, és összevissza lefagyaszt, vagy kikapcsol 5 perc után és mozgásra sem kapcsol vissza :(

Ráadásul jó hüjjjje magyarként ingyenprogit keresnék, vagy, a már meglévőket szeretném használni Pl. Nero, vagy Roxio, vagy Cyberlink - ezeket megvettem már régen, nem emiatt a probléma miatt -, legálisak, vagy van az ITune, szóval ilyesmikkel - nem müxik a dolog?

Még 1 információ: alapjában véve szőke vagyok, pl. mit jelent, hogy a Nero kiírja, hogy codek-baja van a webcam-mal, de ha kattintok a frissitsem az infot, akkor "frissit" és utána újra kiírja ugyanazt? És a Cyberlynk hajlandó dolgozni a kamerával, de olyan hangot rögzít, mintha viharos süvöltő szélben lennénk (nincs huzat :) Mit és hol kellene átállítani?

Várok további segítséget - köszönöm előre is :)

2011. dec. 17. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!