Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fotosopp segítség kéne, vki?

Fotosopp segítség kéne, vki?

Figyelt kérdés
egy style-ot akarok a képre rakni, ráklikkelek ( a sun faded) és nem történik semmi. most akkor hogy rakjam rá a képre a stílust?? ma kezdtem:D
2011. dec. 13. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben. Milyen módszerrel akarod végigcsinálni, és melyik lépésben akadtál el? Ennyiből nem derül ki hogy mit csináltál, és mi nem jó benne.


A program használata nem abból áll, hogy te 1-2 kattintásból komoly hatásokat érsz el. Többszintű és összetett műveletsorok elvégzésével lehet haladni, aminél egy-egy részművelet mindig csak egy adott hatást ad hozzá vagy változtat meg a képen.

2011. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rétegek fejezet.
2011. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miva?? csak van egy kép. az előbb megnyomtam az a stílust és hopp, olyan lett a kép. aztán nem mentettem el, megint meg akartam csinálni de akk hiába kattintok bármelyik stílusra, nem történik semmi. ennél többet nem tudok mondani, nem értek hozzá, nincs több layer v mi a csuda
2011. dec. 13. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy stílus, esetleg a Szűrőkre (filter) gondolsz.

Ahhoz hogy annak hatását a képen lásd, a réteget ki kell választani, és láthatónak kell lennie. Mivel minden módosítás az előzőre is hatással van, az egyik szűrő a másikat felülírhatja.

De ha elölről kezded, akkor ugyanazt kell csinálni, kiválasztod a szűrőt, azt valamilyen beállítással a rétegen aktiválod, és kész. Utána mented valamilyen képformátumban.


[link]

[link]

2011. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

wáháá, sikerült, mekkora profi lettem ey nap alatt:DD

szla megduplikáltam a layert, és akk lett egy olyan backgorund layer, azt megmá tudtam stílusozni. vagy mi. na. köszi:)

2011. dec. 14. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!