Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer vagy ASUS laptop inkább?

Acer vagy ASUS laptop inkább?

Figyelt kérdés
Ha kíváncsiak vagytok a típusra Acer 5750G es ASUS X54HY
2011. dec. 12. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem az ASUS kedvesebb valamiért
2011. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ASUS


Jobb minőségű, és amíg az Acer-re 1 addig az ASUS-ra 2 év garancia van.

2011. dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Igazából mindegy. Annyira nincs különbség a kettő között, hogy a kínai szalagmunkás délelőtt az egyik soron az acert, délután a másik soron az asusokat gyártja. Ugyanabban az árkategóriában ugyanazt tudják. Asust alapból 2 év garival adják, acert 1-el, de lehet venni kb 10.000 FT-ért 1 év garancia kibővítést.

Én most vettem egy asust, azért ezt választottam, mert külsőre jobban tetszett, de sokkal jobban. Az acer olcsóbb volt 5000 Ft-tal, de az asusomhoz adtak laptoptáskát és egeret ajándékba, és ha az acerre ugyanannyi garit akartam volna, az még plusz pénz. Ez nem olyan nagy összegbeli különbség, mégis végeredményben így az asus nyert. Ezzel és azzal hogy nekem sokkal szebb is, gondolkodnom sem kellett a dolgon.

2011. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!