Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Processzor órajel emelése?

Processzor órajel emelése?

Figyelt kérdés
AMD ATHLON II X2 240 2,8ghz-es procim van egy elözö kérdésnél kaptam oylan vélaszt hogy guzzam feljebb az óra jelét..3,4 feszültség se kell neki viszont nekem a biosomban 2800mhz a legnagyobb hogy tudnám megoldani a huzást?bios frissitésel? vagy nem tudom segitsetek légyszi amugy alaplapom AsRock ALiveXfire-esata2 R3.0 proci hűtő Gigabyte G-power 2 ha számitanak valamit..
2011. dec. 11. 17:36
 1/4 Donyi1988 ***** válasza:

az asrock találmánya ez a kis program ami leegyszerüsíti a processzor illetve a videokártya húzását.Ezzel még a feszültséget és a venti sebességét is lehet állítani.Nem tudom hogy az alaplap támogatja e ezt a progit de egy próbát megér!


[link]

2011. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz!mindjárt le ki is porbálom
2011. dec. 11. 17:54
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem jó feltelepitem és besem tudok lépni mert valami hülyeséget ir ki...
2011. dec. 11. 18:01
 4/4 Donyi1988 ***** válasza:
sajna akkor nem tudom mi a megoldás
2011. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!