Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopot HDMI-n keresztül...

A laptopot HDMI-n keresztül TV-re kötve mi végzi el a képfeldolgozást?

Figyelt kérdés
Rákötöttem a laptopra a TV-t HDMI-n keresztül, és érdekesség képpen megnéztem pár játékot, hogy hogy fut, és meglepődve tapasztaltam, hogy a gt540m-es videókártya vígan elfuttatta 1080p-ben a legújabb játékokat is hiba nélkül. Ilyenkor a gép csak digitális jelet küld, a feldolgozást pedig a TV végzi, azért lehetséges hogy ilyen szépen elfutnak a játékok egy ilyen kategóriájú kártyával is?
2011. dec. 10. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a TV tudna ilyet, szerinted nem mindenki így tolná? Meg a knzoloknak mi értelme lenne? :Đ

De nem, TV csak HD és 3D jelet dekódol és küld képernyőre.

2011. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én látok benne értelmet, ugyanis a konzol még mindig olcsóbb mint az említett tv. Akkor viszont nem értem hogy fut szebben nagyobb felbontáson...
2011. dec. 10. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
TV-nek szebb a színe. A laptop renderel mindent, a TV csak a jelet fogadja, dekódolja, majd mutatja a képernyőn. Ennyit csinál, ha elhiszed, ha nem.
2011. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!