Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » TABLET PC-VEL LEHET VELE...

Musztafa87 kérdése:

TABLET PC-VEL LEHET VELE SKYPOLNI? az olcsobb kategóriás ami ilyen 25-30 ft között van.

Figyelt kérdés
Tablet Pc-n amit nagyon hirdetnek most elég jó árba,amibe van Wifi 2.2.Android 256ram 7" kijelző stb elég sokminden, ugye irják facebook youtube bejönnek rajta.NA DE A KÉRDÉS HOGY LEHET VELE SKYPOLNI? tehát ha beledugok egy mikrofonos fejhallgatót akkor működni fog??? meg egyáltalán van rajta skype vagy lelehet hozzá tölteni???
2011. dec. 10. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Androidhoz van Skype, de sztem csak beépített mokrofon van a kütyükben (mikrofonos füles nem dugható bele...mármint a mikrofon csatija). Ha elérhető wifi közelben vagy, akkor működik is, de pl ott a Tango alkalmazás, ami telepíthető Androidos telókra/táblákra, iPhone-ra, Windows Mobile-ra és asztali Windows-ra is...ez is interneten keresztül bonyolítja le a beszélgetéseket és videohívásra is alkalmas (ha van kamera az eszközben).

Nekünk is van egy Point of View 7" táblánk, Android 2.1 rendszerrel, 256MB RAM-al, 16GB belső nand flash tárolóval és bővíthető 32GB-os microSD kártyával. Nem rossz kütyű, 45k volt év elején, de már nem használjuk (nekünk hosszútávon nem jött be, kár volt lecserélni a netbookot erre).

2011. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszt nem ismertem ezt a tango alkalmazast de kifogom probalni :)

viszont meg ha arra tudnal nekem valaszolni mert azt is akartam volna kerdezni csak elfelejtettem elso korben hogy mivel ezek legtobbje angol nyelvu es mindenhol irjak hogy letoltheto a magyar nyelv is hozza hogy azzal kapcsolatba merre induljak el?

2011. dec. 12. 05:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!