Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom szétszedni?

Hogyan tudom szétszedni?

Figyelt kérdés
Van egy Acer Aspire 5742ZG laptopon, már több mint egy éves, és elég hangosan kezd hűteni, meg kezd túlmelegedni. Ki szeretném tisztítani, de az istennek nem jön le a burkolat. Kicsavaroztam mindent, de olyan mintha a billentyűzet alatt meg a VGA kimenetnél valami fogná. Letörni nem akarom, esetleg valakinek valami ötlete, hogy hol lehet még egy rejtett csavar vagy vmi. Más laptopot szedtem már szét, azok mind elsőre sikerültek....
2011. dec. 8. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Burkolattal megegyező színű matrica nincs ott, ami esetleg eltakarhatna egy csavart?
2011. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nincs ott matrica
2011. dec. 8. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Áh, itt van. Billentyűzet alatt vannak még csavarok.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EPaJX..

2011. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Tudom, nem pont az a márka, de talán ott lesz a válasz. Olvass bele a hozzászólásokba is. Valami olyasmit ír, hogy nemcsak csavarok tartják össze, hanem valami kis kapcsok is...na olvasd el talán jó lesz:)

2011. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Találtam vmi ruszki oldalon egy angol service manualt, és ott képekkel illusztrálva megmutatták hogy szedjem szét...na de nincs az a pénz, minden kis apró nyamvadt dolgot ki kell szedni, minden fóliát leszedni, aztán a végén hozzáférek amihez akarok. Inkább beviszem szervízbe, pár ezer ft-ért tisztítsák ki, minthogy elvesszen a garancia, meg nagyobb galibát csináljak.
2011. dec. 8. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!