Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges XBOX 360al online,...

Lehetséges XBOX 360al online, és/vagy PS3as játékokkal játszani?

Figyelt kérdés

Üdv.Szeretnék venni egy XBOX 360at, csak a játékok miatt bizonytalan vagyok.Úgy hallottam, hogy lehet szerezni hozzá emulátorokat, és lehet más fajta játékokat is futtatni rajta.Az volna a kérdésem, hogy PS3as játékokat működésre lehet valahogy vele bírni?


Második az volna, hogy valahogy lehet vele online játszani? Akár madzaggal akár wifivel.


2011. dec. 6. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Xbox 360 csak Xbox 360 és régi xbox játékokat játszik le, PS3-asokat semmiképpen sem. Online lehet vele játszani, az új típusban már van beépített wifi, viszont ahhoz, hogy online tudj játszani, venni kell XBL goldot, ami 8-10e Ft egy évre.
2011. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2011. dec. 7. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!