Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi szükséges a WIN7 Home...

Mi szükséges a WIN7 Home Premium 64 Bit OEM verzió, , magyarosításához"?

Figyelt kérdés
Vásároltam Szlovákiában(ott olcsóbb) egy Windows 7 64BIT operációs rendszert, és az ott élő informatikus ismerőssel elintézettem, hogy a rendszer magyar legyen. A gépet most újra szeretném telepíteni, viszont a win7 szlovák, és így félek, hogy a gép is szlovák lesz és egy mukkot se fogok érteni belőle. A telepítésnél lehet-e magyar nyelvet választani, vagy mi kell ahhoz, hogy utána tudjam ,,magyarosítani"?
2011. dec. 6. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ráb**l. Mert A home premiumban nem lehet nyelvet váltani. Nézd meg: [link]
2011. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
először is, köszönöm válaszod, másodszor is ahogy olvasgattam különben neten, valami Vistalizator programmal lehet, most leszedtem kipróbálni és túl fiatal hozzá a win7em.. akkor az lesz hogy letöltök egy win7 magyar home premiumot és beírom a kulcsot..
2011. dec. 6. 20:31
 3/3 CactusClone ***** válasza:

OEM-ben nincs nyelvi átjárhatóság. Egyedül az Enterpeise verzió tud több nyelvet. Tehát, ha te előtelepített vagy a géppel együtt megvett szlovák W7HP OEM-mel rendelkezel, akkor jogtisztán csak azt használhatod.

Ha ezt valamilyen módon magyarosítod, az már nem legális, innentől fogva teljesen mindegy, hogy letöltesz-e egy feltört verziót, vagy szerzel egy OEM kulcsot.

2011. dec. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!