Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet regisztrálni...

Miért nem lehet regisztrálni a lapunk.hu-ra?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tudja, hogy mikor lehet majd? Ti mikor regisztráltatok?
2011. dec. 5. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs :(
2011. dec. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

de lehet tessék.

[link]

2011. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ingyenes verzióra gondoltam. Annyira nem fontos, hogy ennyi pénzt áldozzak rá, meg nem is engedhetném meg magamnak.
2011. dec. 5. 11:06
 5/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

1 - nem mondtad

2 - mindenki mindent ingyen akar

2011. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vagyokakilehetek

emlékszel a www.extra.hu ra 2 gb ingyen nincs reklám :P


VOLT REKLÁM MAGA A FELHASZNÁLÓ :))

2011. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

vagyokakilehetek

nem mondtam, ebben igazad van, de mivel a fizetős lehetséges, ezért nyilván az ingyenesre gondoltam.

ha annyira komolyan gondolnám, akkor fizetnék érte, de mivel nem olyan komolyak a szándékaim vele, csak hobbi szintű, ezért nem fogok 7.500/15.000ft-t fizetni érte. ez szerintem teljesen érthető... de ettől függetlenül ami nekem kell, megveszem és nem kunyerálok, stb. annál azért több gerincem és büszkeségem van.

2011. dec. 5. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!