Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen kindle ebookot vegyek?

Milyen kindle ebookot vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék már nagyon egy e-bookot. Kindle-re gondoltam, mert elég népszerű és ebből kifolyólag gondolom jó is.


Ahogy elnéztem a Magyarországra szállítással vannak gondok. Touch verziót ezért nem is rendelnék.


Marad a Kindle Keyboard wifi meg Kindle Keyboard wifi+3G


Mi igaz most a kindle keyboard 3g szolgálgatásról? Télleg ingyenes? Nem kell hozzá mobiltelefon? Megéri azt a +50 dollár különbséget a 3g-s verzió, mint a sima wifis?


Próbáltam az amazonról sima keyboard wifiset is rendelni, de azt nem engedték. Csak a 3g-set tudnám megrendelni 190 dollárért.


A tok is hozzá +ba 35. Mennyire éri meg? Esetleg tudtok valami jót ajánlani, ami véd is valamit és olcsóbb? Találtam egy honlapon egy linket, ahonnan rámutattak egy 5 dolláros tokra, amit tőlünk is lehetett rendelni, de amikorra már oda jutottam hogy megrendelném, már nem rendelhető.


Linkek:

Keyboard wifi:

[link]


Keyboard 3g:

[link]


tok:

[link]


Mi a véleményetek?


+kérdés: Ha van dollárom készpénzbe, akkor hogyan lenne megoldható, hogy azt a dollárt költsem el a vásárlásnál és ne a forintomat kelljen beváltani dollárba?


2011. dec. 3. 00:46
 1/1 asmosys válasza:

109 dodo a Kindle 4. Nincs 3g de nem is fog hiányozni.

Dollárban fizetni akkor tudsz ha dollár alapú a számlád.

Egyébként váltják.

2011. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!