Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit szedjek ki az "Automatikus...

Mit szedjek ki az "Automatikusan induló" programokból?

Figyelt kérdés

nem tudom mi fontos és mi nem, utána néztem hogy miért lassú a gépem sok helyen azt írták mert fölöslegesen vannak automatikusan induló prg-ok.

Nem tudom mit szedjek ki ezek vannak:


-CTFMON.exe

-EA Core

-uTorrent

-Skype

-Windows System Devices Manager

-Google Update

-MSMSGS

-fgKlBV

-msnmsgr

-Adobe Reader Speed Launcher

-Adobe ARM

-RemoteControl

-LanguageShorcut

-egui

-Cmaudio

-SunJavaUpdateSched

-ATICustomerCare

-StartCCC

-CanonMyPrinter

-CanonSolutionMenu

-Browser companion helper

-zfGluk

-DivXUpdate

-GameRanger.lnk

-hamachi.lnk



-


2011. nov. 29. 21:17
 1/5 A kérdező kommentje:
a végén van egy "-" azt ne figyeljétek :D véletlenül került oda, jah és csak hozzá értő emberek válaszát várom, nem merek kitörölni mert félek kárt teszek a gépben.
2011. nov. 29. 21:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebből mindet kitörölheted mert a többség csak update a maradékot meg úgyis csak akkor használod amikor elindítod ikonból.
2011. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21:34-eske jól írta ,akár mindet kitörölheted ebből a listából,mert a gépeden ez nem törli le egyik progidat sem,ezek megmaradnak neked,csak annyi történik ,hogy nem a bekapcsoláskor indulnak el,hanem amikor kellenek .
2011. nov. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

automatikus indítást csak a Microsoft Windows-hoz elengedhetetlenül szükséges összetevőknek + a víruskergetődnek és a tűzfaladnak engedd meg!


jav. ennek a proginak a használatát:

Kép: [link]


[link]

telepíteni nem kell, ingyenes és magyar nyelvű is!


(Nyelv kiválasztása: Menü > Settings > Language (görgessd lefele); és a Magyar-ra klikk!)

Optimálás menü: Indítópult kezelő modul

(ha ráklikkelsz az induló programra, alul egy szövegmezőben látni fogod, hogy mihez tartozik az alkalmazás, illetve szükséges-e a biztonságos induláshoz.

Amit nem javasol, azt nyugodtan kikapcsolhatod, ill. eltávolíthatod ugyanezen panelen!)

2011. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mind3-nak sokat segítettetek :)
2011. nov. 30. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!