Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A PC-m mostanság sűrűn újraind...

A PC-m mostanság sűrűn újraindul magától. Mi lehet a baj? HELP!

Figyelt kérdés

A Gép paraméterei:


Win 7 64bit. Windows update által dobott frissitések mindig felvannak rá dobva (eredeti)

Alaplap: Asus p5kpl-cm

Proci: Intel celeron 2x2000mhz (775)

Mem: 1gb kingstone 800mhz

Hdd: Samsung 500gb Sata2

Videó: Gigabyte Hd 5670 1gb gddr5

Táp: Deer 330 Watt


Nem ír ki semmi extrát a winfos.. pl hogy súlyos hiba útán helyreált.. hanem max annyi hogy újdrainduláskor bootolásnál megkérdni hogy hogy inditsam "normál módban" vagy elleőrizze a dolgokat... kár is mondanom hogy hiába ellenőrzi nem talál hibát. Mi lehet a gond? Mi szopat ennyire?:D Nagyon idegesít már.. Köszi a válaszokat


2011. nov. 29. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia telepítsed újra :)


vagy rakjad be a telepítőt és válaszd a javítás funkciót

2011. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia, már harmadjára van feltelepítve. És mindig ezt csinálja. A telepítőből való javítást még nem próbáltam, de kipróbálom.
2011. nov. 29. 16:23
 3/9 csacsi2 ***** válasza:
Nézd meg az eszközkezelőben, hogy nincs -e felkiáltójeles eszköz. (Futtatás: devmgmt.msc). Ha van frissítsd a hardver eszközt. Lehet fizikai gond is, pl kontakt hiba. Mozgasd meg az eszközöket, cseréld le az adatkábeleket, vidd szervízbe. Mindenek előtt futtass le egy Benchmark (pl.: Aida64)tesztet, nincs -e valami eltérés, túlmelegedés.
2011. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Uh, ilyen gépre semmiképp ne rakj Windows 7-et! Ezzel csak szenved a gép. Windows XP a legjobb rá.
2011. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 godside ***** válasza:
az az egyik hogy nem kene ra win7, de szerintem tap problema lesz a deer nem egy jo minosegu tap, ha tudsz kolcsonbe valakitol egy tapot probald ki azzal szerintem ott a gond... esetlege lehet tulmelegedes vga-cpu-psu fronton is egy pucolas sem art esetleg ujrapasztazas vagy uj ventillatorok beszerzese
2011. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:)
2011. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Énis a tápra gyanakodom.. Egyébként azért nem xp van rajta mert az egy nulla.. Megöli magát pár hónap alatt. És csak directx 9et tud. A win7 egyébként meg nagyon jól megy az új játékok is magas felbontáson hight grafikán mennek... proci néha kevés meg a ramis de mindent egyszerre nem lehet.. Üdv
2011. nov. 30. 16:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen géppel hallod-e te nem fogsz futtatni egy játékot se normálisan futtatni, én már csak tudom, nekem is ilyesmi gépem van.
2011. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pedig nem nagyon akad a gta4 sem :D
2011. nov. 30. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!