Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A vákuumos laptophűtő nem...

A vákuumos laptophűtő nem nyírja ki a gép saját ventillátorát?

Figyelt kérdés
Kicsit túlmelegszik a gépem játék közben.(DELL INSPIRON 5010).Egy Intel i5-ös proci van benne.Nézegettem a hűtőket.A legújabb a vákuumos,ami nem befújja a levegőt a gépbe,hanem a hűtőrácsra csatlakoztatva kiszívja benntről a meleg levegőt.A gondom csak az,hogy ez nem pörgetné túl a gép saját venntillátorát?Van valakinek ilyen cucca?Esetleg infója?Köszi

2011. nov. 28. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy bármi bajt csinálna,de én a helyedben egy rendes laptophűtőt (is) vennék.

Több,mint 2 évig laptopot használtam,azon játszottam,és rendesen melegedett,vettem alá egy ilyen * laptophűtőt,levettem az alját a jobb hűtés érdekében (maximumra feltekertem a hűtő fordulatszámát) és így játék közben 8-15C-t hűtött,ami szerintem nagyon jó.


* [link]

2011. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!