Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt megcsinálni?...

Hogy lehet ezt megcsinálni? (RPG Maker 2000)

Figyelt kérdés
Amikor az RPG-ben beszélgetünk valakivel, és amikor vége, mégegyszer rákattintunk, és akkor mást mond. Hogy kell ezt megcsinálni a makerben?
2011. nov. 28. 08:52
 1/7 Maric Őrangyal válasza:

Nagyon egyszerű, de nagyon sokáig tartana leírni. Itt tudsz kérdezni, és a GYIK menüpontban nagyon sok választ kaphatsz (többek közt választ kapsz erre is):

[link]

2011. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. nov. 29. 08:54
 3/7 Maric Őrangyal válasza:
Szólj, hogyha nem segített rajtad és akkor szívesen elmagyarázom majd egyszerűbben!
2011. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem sikerült. :)

Nagyon megköszönném ha elmondanád! :)

2011. nov. 30. 20:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt akartam volna írni hogy nem segített.
2011. dec. 1. 09:02
 6/7 Maric Őrangyal válasza:

Nem írtam le szépen, és a megfogalmazás se túl jó, de remélem segített! Ha bármikor segítség kell nyugodtan írj a medal00@freemail.hu címre vagy ide, és szívesen segítek. Bár még én is kezdő vagyok ebben. :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Fentről lefele olvasd!

Ha nem szeretnéd, hogy többet beszéljen akkor (az adott esetben) annyi változtatást csinálsz, hogy a "Cső"-t kitörlöd, és akkor nem mond majd semmit.

2011. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. dec. 1. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!